Logo Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

Podpisanie umowy z wykonawcą

 

W dniu 03 lipca 2025 r. podpisano pierwsze umowy w ramach realizacji projektu „Inwestycja w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową w Gminie Czarna Dąbrówka dla terenów poza aglomeracją”.

1)      Umowa z Przedsiębiorstwem Skibiński Sp. z o. o., która obejmuje:

a)      Budowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Mikorowo;

b)      Przebudowę istniejącej sieci wodociągowej wraz z wykonaniem nowych przyłączy wodociągowych w miejscowości Mikorowo;

c)       Budowę sieci kanalizacyjnej wraz z przyłączami w miejscowości Mikorowo;

2)      Umowa na pełnienie funkcji inspektora nadzoru w branży sanitarnej w ww. zakresie.

 

Trwają dalsze prace związane z wyborem kolejnych wykonawców poszczególnych zadań.

 

Projekt realizowany w ramach działania B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich”, objęty wsparciem bezzwrotnym z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.