Drodzy Mali Mieszkańcy Gminy Czarna Dąbrówka!
Niech każdy dzień przynosi Wam radość, uśmiech i mnóstwo powodów do szczęścia.
Rozwijajcie swoje pasje i talenty. Odkrywajcie świat z ciekawością. Bawcie się, marzcie i cieszcie się każdą chwilą dzieciństwa.
Niech nigdy nie zabraknie Wam przyjaciół, życzliwości i wiary w siebie.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam zdrowia, beztroski oraz spełnienia wszystkich marzeń – tych małych i tych całkiem dużych!
Wszystkiego najlepszego!
.png)

