Logo Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

Pracownicy Centrum Usług Społecznych w Czarnej Dąbrówce zatańczyli dla WOŚP

         

 

W dniu 13 stycznia 2026 r. pracownicy Centrum Usług Społecznych w Czarnej Dąbrówce wzięli udział w wyjątkowym

wydarzeniu charytatywnym – ZUMBA dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Rokitach.

Wydarzenie przyciągnęło wielu uczestników, a frekwencja dopisała w stu procentach.

Sala wypełniła się pozytywną energią, muzyką i – co najważniejsze – uśmiechami na twarzach wszystkich obecnych.

Wspólna aktywność fizyczna była nie tylko świetną formą wsparcia WOŚP, ale także doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności.

Rytmiczna muzyka, dynamiczne układy taneczne i doskonała atmosfera sprawiły, że uczestnicy bawili się znakomicie,

a zmęczenie szybko ustępowało miejsca radości i satysfakcji z niesienia pomocy.

Organizatorami wydarzenia byli GCKiB, Centrum Usług Społecznych, ZGK Czarna Dąbrówka oraz Szkoła Podstawowa w Rokitach

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie, a w szczególności wspaniałym instruktorkom: pani Katarzynie Drywa,

pani Sylwii Pobłockiej oraz pani Paulinie Czarneckiej-Mikołajek – z Wami to był prawdziwy czad!  Razem pokazaliśmy,

że pomaganie może być radosne, pełne pasji i dobrej energii.

Galeria zdjęć

IMG_20260113_192506 IMG_20260113_192614 IMG_20260113_192630 IMG_20260113_192631 IMG_20260113_192833 JMG_20260113_203446
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności