Logo Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

Nowy samochód Ratowniczo - Gaśniczy dla OSP Czarna Dąbrówka

Strażacy z OSP Czarna Dąbrówka w drodze przetargu zakupili nowy samochód Ratowniczo – Gaśniczy MAN TGM 18.320 z zabudową Szcześniak.

 

Marzenie naszych strażaków spełniło się. Dysponują na wskroś nowoczesnym samochodem bojowym. Jest uterenowiony ciężki samochód

ratowniczo-gaśniczy 4 x 4 MAN TGM 18.320 z kabiną jednomodułową dla sześciu ratowników.

 

Zakup specjalnego samochodu Ratowniczo- Gaśniczego dla OSP Czarna Dąbrówka zrealizowano dzięki dofinansowaniu:

 

• Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ,

Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, kwota dofinansowania 405.000.00.zł


• Krajowy System Ratowniczo -Gaśniczy - Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej- 435.000.00zł


• Gmina Czarna Dąbrówka- 268.320.00 zł


• Powiat Bytowski- 40 500.00 zł


Linki do stron

Ministerstwo Klimatu i Środowiska https://www.gov.pl/web/klimat
NFOŚiGW www.nfosigw.gov.pl 
WFOŚiGW w Gdańsku www.wfos.gdansk.pl
KSRG-KGPSP https://www.gov.pl/web/kgpsp 
Gmina Czarna Dąbrówka https://www.czarnadabrowka.com.pl 
Powiat Bytowski https://powiatbytowski.pl 

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 Nowy samochod
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności