Logo Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Woda to życie – jak ją możemy oszczędzać?” oraz Konkursu Literackiego „Jak oszczędzam wodę w domu i w szkole?”

                           

 

Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność ogłosić laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego dla uczniów i uczennic klas 1-3 szkół podstawowych

oraz Gminnego Konkursu Literackiego dla uczniów i uczennic klas 6-8 szkół podstawowych.

Jurorzy konkursu w składzie Paula JarmołowiczKamil Malecki zwrócili uwagę na wysoki poziom wykonanych prac,

zgodność z tematem, oryginalność oraz samodzielność uczestników i uczestniczek. Poziom był niezwykle wyrównany, a decyzja naprawdę niełatwa,

dlatego z tego miejsca chcielibyśmy pogratulować nie tylko zwycięzcom i zwyciężczyniom, ale wszystkim tym,

którzy włożyli wysiłek i zaangażowanie w prace konkursowe.

Tytuł laureata w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. “Woda to życie - jak ją możemy oszczędzać?” otrzymują:

1 miejsce: Michał Jereczek, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Jasieniu

2 miejsce: Aleksander Toporek, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Jasieniu

3 miejsce: Martyna Brzeska, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Rokitach

Tytuł laureata w Gminnym Konkursie Literackim pt. “Jak oszczędzam wodę w domu i w szkole?” otrzymują:

1 miejsce: Nicola Olszewska, kl. 7B, Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce

2 miejsce: Magdalena Stenka, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Jasieniu

3 miejsce ex aequo: Robert Gralak, kl. 7B, Szkoła Podstawowa w Rokitach, Oliwia Litwin, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Nożynie

 

Serdecznie gratulujemy!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności