Logo Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

Inwestycja w Zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową dla terenów poza aglomeracją

 

To znakomite…dobre informacje otrzymane z Urzędu Marszałkowskiego. Gmina Czarna Dąbrówka z wnioskiem

„Inwestycja w Zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową dla terenów poza aglomeracją,

uzyskała maksymalną liczbę punktów premiujących zajmując 7 lokatę w tabeli i tym samym znalazła się wśród jedynie 12 Samorządów w woj.

Pomorskim, które otrzymały dofinansowanie na złożone wnioski. Czekamy na procedurę potwierdzenia i zawarcia umowy na współfinansowanie.

Wniosek stanowi 100% dofinansowania kosztów kwalifikowanych w kwocie 2.848.949,-zł.

Obejmuje on: modernizację sieci wodociągowych w miejscowościach Mikorowo, Wargowo, Bochowo, Rokity, Jasień.

- Budowę sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w m. Mikorowo

- cyfryzację zdalnych systemów odczytowych wodno-kanalizacyjnych dla 919 nieruchomości.

Czas na złożenie wniosku był bardzo krótki a konstrukcja formalna-dokumentacyjna trudna oparta o komplet dokumentacji

technicznej, dlatego z pewnością w ten sposób należą się podziękowania dla całego zespołu: Kier. ZGK, Kier. Inwestycji, Wniosków ds. 

śr.pozabudż. Ochr.środow.

Realizacja inwestycji nastąpi i się zakończy w bieżącym roku.

 

Galeria zdjęć

1 2 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności