Logo Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

Gala- podziękowania i statuetki dla sponsorów z Gminy Czarna Dąbrówka

Centrum Usług Społecznych i Wójt Gminy Czarna Dąbrówka byli organizatorami I uroczystej gali wręczenia statuetek sponsorom i ofiarodawcom,

którzy pomagają w różnych przedsięwzięciach  i projektach realizowanych przez Centrum Usług Społecznych, a także działają na rzecz Gminy Czarna Dąbrówka.

Gala odbyła się 5 lutego 2025 r. w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki.

Statuetki otrzymali również  Przedsiębiorcy z gminy Czarna Dąbrówka, którzy zadeklarowali przystąpienie do  gminnego programu  na rzecz wspierania seniorów ,,Gminna Karta Seniora.”

Realizatorem programu będzie Centrum Usług Społecznych w Czarnej Dąbrówce. To dzięki nim nowy program osłonowy dla seniorów będzie funkcjonował już od marca 2025r.

Na liście darczyńców  znalazło się 26 nazwisk. Wszyscy oni zostali zaproszeni na galę. Usłyszeli tu wiele podziękowań i ciepłych słów, otrzymali statuetki.

Na początku głos zabrał Wójt gminy Pan Jan Klasa, dziękując sponsorom za zaangażowanie w życie społeczne naszej gminy oraz za tak duży odzew związany z programem.

Następnie głos zabrała Dyrektor Centrum Usług Społecznych Jolanta Bork, która dziękowała sponsorom za hojność, wsparcie i pomoc na rzecz społeczności lokalnej.

Dyrektor podkreśliła, że obecność sponsorów w naszych działaniach dodaje nam sił i inspiracji do dalszych pomysłów z których czerpać mogą mieszkańcy naszej gminy.

Na koniec zwróciła się do darczyńców słowami ,,Wierzę, że państwa dobroć zostanie Wam wynagrodzona.

Bo dobro powraca! Każdy gest życzliwości, który dajemy, ma siłę, by przemieniać świat. A najlepsze jest to, że wraca do nas podwójnie.”

 Głos zabrał również Przewodniczący Koła Łowieckiego PZW Lipień, Pan Andrzej Duszkiewicz, który podkreślił, że rokroczna impreza ,,Rybobranie”

dla osób z niepełnosprawnościami wspólnie organizowana z pracownikami pomocy społecznej funkcjonuje od wielu lat i zapewnił, że ta współpraca z Centrum Usług Społecznych będzie trwała zawsze.

Gośćmi gali byli: Sekretarz UG Pani Martyna Kozak oraz Skarbnik Pan Marcin Marszałkowski, Przewodniczący Rady Gminy Pan Tomasz Naderza,

wiceprzewodnicząca Pani Beata Woźniak, Radni: Pani Milena Stępień, Pani Katarzyna Sywanycz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Cewice Pan Krzysztof Liziński, Dyrektor GCKiB w Czarnej Dąbrówce Pani Beata Łozowska. 

 Na zakończenie Gali goście przy kawie i słodkim poczęstunku wysłuchali piosenek  
z repertuaru  Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Pani Anny Chodyna.     

Serdeczne podziękowania dla pani Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki za pomoc i wsparcie przy organizacji gali.

Galeria zdjęć

DSC_0432 DSC_0450 DSC_0458 DSC_0459 DSC_0473 DSC_0481 DSC_0485 DSC_0487 DSC_0492 DSC_0496 DSC_0500 DSC_0505 DSC_0506 DSC_0511 DSC_0518 DSC_0524 DSC_0531 DSC_0537 DSC_0550
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności