Logo Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

Dzieciństwo bez przemocy

 

Centrum Usług Społecznych w Czarnej Dąbrówce w dniu 26.09.2025r. rozpoczęło akcję „Dzieciństwo bez przemocy”, do której zaproszone zostały wszystkie szkoły z terenu gminy.,

oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, a także mieszkańcy gminy. Inicjatywa ma na celu promowanie postaw opartych na szacunku,

empatii i bezpieczeństwie w relacjach dzieci i młodzieży z dorosłymi oraz rówieśnikami.

Wspólnie chcemy budować środowisko, w którym każde dziecko będzie mogło dorastać w atmosferze akceptacji i wsparcia.

Jesteśmy przekonani, że szkoły, instytucje – jako miejsca codziennego rozwoju i nauki , szerzeniu kultury– odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu właściwych postaw.

 Razem możemy więcej – dlatego zachęcamy do aktywnego udziału w akcji i wspólnego działania na rzecz gminy wolnej od przemocy.

 

                  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności